PSİKOLOJİK..

Geçen sene Samsun'a taşınırken zorlandığım bi gerçekti. Ankara'da dostları koyup gelmek hiç mutlu etmemişti. Samsun'a nasıl alışırım ne yaparım derken alışmıştım bile.. Ankara özlemi stabil olsa da idare ediyoduk işte. ama şimdi üni için Bolu'ya gitme durumu çıkınca hopp şimdi de "Samsun'u bırakıp nasıl gidicem"e döndü olay.. aslında bunun sebebinin şehir değil aileden ayrılmak zorunda oluş olduğunu biliyorum ama gideceğini öğrendikten sonra o sevmediği sokaklara bile daha bi güzel bakabiliyo insan. kıymete biniyo tabi..

İşte böyle garip özlem, kaybetme duygusu, gurbet mevzusu işin içine girdikçe fotoğraflara bakıp bakıp "ne yapıcam benn?!" moduna girdim.


 
 
Aslında bu resimleri daha önce başka bi blog yazım için kullanmayı planlamıştım ama yazma fırsatı bulamamıştım bu yazıya nasipmiş bu resimler. o zaman için taze anılar olarak size aktaracakken şimdi anı olarak baktığım resimler diye yazıyorum size.. zaman akıyo gidiyo işte. bu yazı da anı olup kalıcak eskide..
 


Yukarıdaki resim de adeta bugünkü ruh halimin resmi.. belki yüzüm görünmüyo ama vücut dili anlatıyo vaziyeti.. hüzün..


Dalgalar silecek sahilden izimi Fettah Can :)) artık Bolu dağlarına yazarım adımı napalım :) ya o değil de annemi çantama koyup götürebilsem sorun olmazdı hiç biri..
Şu aralar yaptığım tek şeyse evde yatmak.. odamı bırakmak istemiyorummm.. o yüzden bari son hafta iyice bi tadını çıkarmak lazım dedim ve yataktan çıkmama kararı aldım :)


Çoraplarım da yakıyo :D

Üniversiteye gitmek heyecanlı, güzel bi şey olmalıydı.. bense sadece sinirlineyorum.. normal insanlar duygusallaşır, özlem duygusu baş gösterir ya da stres olur. bende en fazla ortaya çıkan duyguysa sinir oldu.. bu duruma karşı sinirliyim neden bilmiyorum.. üniversiteyi kazandığım için sinirliyim.. sanki ödül değil de ceza bu.. aman ne biliyim işte öyle bi şeyler.. yaşayıp görücez artık nasıl bir reaksiyona giricek bünyem Bolu'da..

E tabi artık ortamım kendi evim kadar rahat olamayacağından size yazmak da o kadar kolay olmayacak. ama ben bi yolunu bulup size ulaşmaya çalışırım ;) yalnızlık çekersem size yazınca rahatlayacağımı biliyorum çünkü :)

Ben şimdilik kaçayım o vakit. bi daha görüşene kadar öpüldünüz.. :)


 

Yorumlar

Popüler Yayınlar