KEYİF ;)

 Bu sefer yazmayı geçiktirmemin sebebi tamamen keyiften :D ygs idi lys idi pek de kafa dinleyemiyo insan. tatil ayrı bi kıymetli ;) ben de evimizin bulunduğu yer itibariyle pek bi şanslıydım. 1 yıldır Samsun'dayız bahsetmiştim. evimiz de hemen sahilde. ha 1 yılda kaç kere indim derseniz sahilde oturmayan insanlardan bile daha az inmişimdir :P şimdi üniversite için Bolu'ya gidicem ya kıymetlendi tabi. tabi sahile açılan Starbucks şubesiyle de alakası yok değil :D aa bu arada evet Bolu'ya gidiyorum inşllah. din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni adayı olarak yazıyorum bu defa :)

 İşte ben de gitmeden sahilin tadını çıkarayım diye sahile indim bi ikindi vakti. şansıma güneşi bulutlar kapattı o yüzden fotoğraflar ışık açısından pek de istediğim gibi olmadı. ama size ortamımı anlatmaya yeter ;) elbette müzik ve moda olmadan olmazdı keyif. aldım kulaklığımı, vogue'umu attım kendimi karadeniz sahillerine :) Şimdi gel de bırak şu güzelliği.. neyse vardır her şeyde bi hayır. Bolu'ya gitmem gerekiyormuş meğer hayatımın bu döneminde. geçen sene sürpriz bi şekilde Ankara'yı bırakıp da Samsun'a gelişim gibi.. Samsun için çekici unsur denizdi, Bolu için de soğuk havası oldu. soğuğa benim kadar bayılan kaç insan vardır bilmiyorum ama ben öyleyim o kesin ;D o kazaklar, hırkalar, yünlü kumaşlar, kaşmirler... botlar, montlar, karrrrr... her şeyi güzel işte daha ne diyim :D aralık bebeğiyim zaten ben ordan bi muhabbetimiz olmuş demekki. ameliyathane ısısı 18 derece, dışarısı 3 derece ben nasıl seveyim sıcağı şimdi dimi ama. gözümü soğuğa açmışım :D

 Çekimimi tamamlayıp oturup manzaranın tadını çıkarırken havada bi şey fark ettim. üzerimden uçarak geçti sayın yabancı. nasıl mı? şöyle;

 
 
 
 Klasik paraşüt, yamaç paraşütü hatta adını hatırlayamadığım garip bi şey daha ( :P ) gördüm de bunu ilk defa görüyorum :D arkasında motorlu bi pervane var rüzgara ihtiyaç duymadan usul usul gidiyo yabancı. bacağını bacağının üstüne de atmış keyfi ziyadesiyle yerinde görünüyodu :) denemek istediklerim listesine eklendi bile ;)
 
 Öyle işte.. şimdilik günler güzel geçiyo. evimdeyim, ailemleyim.. üniversite için de heyecanlıyım ama bu ilk defa uzun süreli ayrılığım ailemden.. garip olucak. ama eminim güzel de olucak. bakalım hayatıma kimler giricek. yeni dostlarım size de selam şimdiden. bakın azıcıcıcıcık çılgın hallerim olabilir şimdiden alıştırın kendinizi ;D umarım her şey güzel olur :)
 
Ben kaçayım. biraz daha eğleneyim gitmeden ;) öpüldünüz..
 
 
 
 

Yorumlar

Popüler Yayınlar