MODAYI FAZLA BOŞLAMAYALIM ;)

Uzun süredir modaya dair bi şey paylaşmadım. sanırım uzun süredir yazmamamın da etkisi olmuştur bunda :P :D

Bu sene bütün markalarda bi zımba modası başladı aldı başını gitti, aylardır piyasada ne kadar tekstil ürünü varsa hepsinin üzerine zımba yapmanın derdinde herkes :D sevdiğim de bi çok ürün oldu sevmediğim de. belli noktalarda suyu çıktı. ama bi çok markada çok hoş ürünler var. hem gündelik hem gece için farklı farklı çeşitlerde..Özellikle insanların alışveriş şuursuzluğu nedeniyle hepten rahatsız ettiği anlar oldu beni .p kız sıradan gündelik bi kıyafet giymiş elinde zımbanın en ağır halinde bi portföy. e oldu mu güzelim o şimdi :P bi de uyum olduğunu sanarak her şeyini zımbalı giyenlerr... ceket, ayakkabı, çanta, pantolon zımba zımba zımba.... aman Allahım gözüm yoruluyo öylelerine bakarken.

E tabi şimdi moda olunca ben de kendimi geri çekemedim zımbalardan, kendimce bi kombin yaptım ;)

 
 
Benim çantamda gold gümüş karışık. çok fazla tek düze olmasını istemedim, hem de kullanım alanını arttırmak açısından. aynı zamanda askılı olabilmesi de büyük avantaj.
 
Not: pantolon Mavi. hayatımda giydiğim en rahat pantolon diyebilirim <3 kesinlikle öneririm ;)
 
 
 
 
Bu arada çizgili kumaşlar da bu yaz ciddi bi patlama yaşadı tabi.
 
Eşarp olarak da çanta ve aksesuarların patlaması için gördüğünüz gibi iddiasız bi şal seçtim. siyah beyaz çizgili bi gömleğe siyah ya da beyaz şal takmak çok basite kaçmak olurdu zaten hoş da durmazdı. açık, hafif parlak bi gri tercih ettim. ilgi de takı ve aksesuarlarda kaldı.
 
 
çanta: mango - babet: divarese - kolye: koton 
 
Babetlerimi de daha farklı seçtim. burda belli olmuş mu çok bilmiyorum ama üzerindeki zımbalar kuru kafa şeklinde. bi arkadaşımın bunu özellikle beğeneceğinden eminim ;D aslında babetlerin takım portföyü de vardı. çantanın da zımbalarından bi babet vardı ama ben hususi ayrı olsunlar istedim. son 4 yıldır ayakkabı ve çantanın takım olmaması daha makbul malum.. :)
 
İşte ben de acizane böyle bi kombin yaptım. yardımcı olabildiysem sevinirim ;)
 
Ben kaçıyorum şimdilik.. öpüldünüz :))
 

Yorumlar

Popüler Yayınlar