DENİZ-GÜNEŞ-KUM-DOSTLUK :)

Mersin onu dostlarım oradayken tanıdığım için çok şanslı. yoksa o nemi sevmemin pek de imkanı yoktu ;) sevgi duyduğunuz insanlar için bi çok şeyi sevebiliyorsunuz. sevmesiniz de katlanıyosunuz en azından ;D

Arabadan iner inmez suratıma bi ejderha ateş püskürüyo gibi geldi.. ama dediğim gibi dostlarım ordaydı ve bunların önemi yoktu :)


Aslında Mersin bize biraz kıyak geçti. orda olduğumuz süre boyunca hep bi rüzgar vardı. bu da durumu yeme de yanında yat moduna getirdi ;D dostlar, deniz, güzel bi hava.. şemsiyenin altında uzanırken bambuların arasından sızan güneşin yüzünüze vuruşu.. dalga sesleri.. dostların kahkahaları.. daha ne ister insan :)


Bu da bizim Gülnihalimiz işte.. çatlak, deli dolu, bavulunu unutan leyla kardeşimiz :D hep dideden bahsettiğim için onu unuttum sanmasın. ben aşırı severim bu sıpayı :))))

 
Deniz kum güneş her şey güzeldi. ta ki 20lik dişlerim tadımı kaçırana kadar.. :S aylardır ara ara nüks eden bi sorun vardı 20lik dişlerimde. sınav öncesi iltihaplanmıştı. alınması gerekiyodu ama sınav öncesi bi operasyon geçirmek istemediğimden antibiyotikle tedavi edip bekletmiştim. iyiydim aslında ama tatilimin canına okumak istedi sanırım canı. canı sağ olsun !! süper zamanlama dişlerim. sizi seviyorum ! yine de tatildeydim tadını çıkarmaya çalıştım. çıkardım da çok şükür. sadece ağrım bana eşlik etti. hiç yalnız bırakmadı sağ olasıca..
 
 
Sonra bi manzara görüyosunuz o anki his size her şeyi unutturuyo :) kocaman adam çocuklarla o kadar ilgiliydi ki.. oturmuş tüm içtenliğiyle onlarla kum havuzunda oynuyodu. çocuklar mutluydu adam mutluydu.. onların mutluğunu görünce ben de mutluydum artık :) mutluluk böyle bi şey işte. buluşıcı :)

Tabi bu mutlu anlar medical sorunların önüne geçemedi bi müddet sonra ... her şey yine de güzeldi ama son günlerde ağrı kesicilerle dayanabiliyodum sadece. böyle olunca biraz erken kesmek zorundaydık tatili.. a bi de bu arada lys sonuçları açıklanmıştı. harika ! diş ağrısı, lys sonuçları. sırada ne var dedim kendi kendime :P



Ve veda vakti.. her ne kadar kalmak istesem de bu diş ağrısıyla keyfini çıkaramayacaktım.. yine de her şey güzeldi.. daha da güzel günlere erişelim inşallah. sizler de sevdiklerinizle harika anılar biriktirin ve mutluluğu küçük sorunlarla itmeyin kendinizden..

Okurlarımı gerçekten seviyorum sizler de beni mutlu ediyosunuz:) öpüldünüz:)

Yorumlar

Popüler Yayınlar