RENGA-RENGA-RENK ;D


Normalde dışarda çok dikkat çekmeyi, göze batmayı pek sevmem.. mümkün oldukça kendimi belli ettirmeden yürümek isterim. insanlar ordan geçtiğimin farkına bile varmasın.. adam olsun herkes önüne baksın ya Allah Allahh:D e tabi bunu diyemediğin için sen biraz pısıyosun :P:D ama tabi yine de bi çok insana göre fazla renkli giyinebiliyorum bazen. bugün de o günlerden biriydi:) aile dostlarıyla son bi yemek yiyelim dedik dışarıda. yarın taşınıyoruz.. neyse oraya hiç girmeyeyim duygusala bağlarım şimdi:) ben de dedim hazır sokakta yürümeme gerek yok arabayla gidip gelicez, renkli giyineyim. ama bu sefer hiç hayal etmediğim renkleri birbirine yakıştırdım da giydim. bakın bakalım nasıl olmuş;)
Ben her zaman kıyafet kombininde bi tane star renk olmalı, gerisi onun tamamlayıcısı olmalı ve onu ön planda tutmalı diye düşünürdüm. ama bi kombinde iki star da olabiliyomuş;D üstüne çizgili ceket de olabiliyomuş:D ay eşarbın uçları hareketli, ceket çizgili, gömlek çok iddialı pembe, sarı renk ona ne alaka.... deme!.. olabiliyomuş demek ki :D ben yaptım oldu arkadaş ;D:D veee zafer benim:D ama şimdi burda etek de iddialı bi renk olsa işte o zaman iğrenç olabilirdi:D çok da abartmamak, durcağın yeri de bilmek lazımmış değil mi ama;D başıma da taktım papatya tacımı bu şekil çıktım sokağa:D O taç da geçen gece annemle kızılaydan eve gelirken yol üstünde gördüğümüz bi sokak satıcısından rast gele alınmış bi şey. hoşuma gitti aldım. sokakta kullanmaktan da hiç çekinmiyorum. saça takılır diye bi kaide yok, bal gibi eşarp üzerine de takılıyomuş;) sınır tanımayın.. kalıpları kırın.. olmaz demeyin, çünkü bi çok olmaz denen şeyin olduğu görülmedik şey değil;) bu kıyafetle ya da renklerle ilgili bi şey de değil.. hayatla ilgili.. olmaz diye bi şey yok.. sadece daha az çaba sarf etmek var.. 

Amannn öyle işte.. 'renkli kıyafetler'den 'hayatta olmaz diye bi şey yok'a geldim helal olsun hahaha:D durum bu işte.. yarın taşınıyorum.. olur da yazamazsam vefasızlık edip de unutmayın beni hemen dönücem inşallah .D;) 

Bugünlük bana müsade... öpüldünüzzz..;)

Yorumlar

Popüler Yayınlar