TARZ YAPARKEN GÖZ ÇIKARMAK..

Her şey herkese yakışmak zorunda değil..

Algılanamayan en önemli husus.. ben bi şeyi giymişimdir ve o bana yakışmıştır, sen de bunu beğenip kendine alarak bendeki duruşunu yakalayamamandan yakınmamalısın. hayır ne bekliyodun ki ürünü alırken benim vücut ölçülerimi de mi alacaktın kendine :P sen sana yakışanı  kendin arayıp bulmalısın. ben bana yakışacak kıyafeti adeta hissederim. bi başkasından gördüğüm için alırsam bu eşyanın ruhuna ters düşer. uyuşamayız.. üzerimde sakil durur. ben beni biliyorum ve bana yakışacak olanı.. işte işin tek sırrı bu. şık mı olmak istiyosun?? o zaman kendini tanı..

Ona yakışan sana yakışmak zorunda değil. bakınız aşağıda ,)Parçaların hepsini tek tek incelersek yanlışlar da bulunur elbet (gaza geldim modacı kesildim.p:D) ama genel olarak gördüğünüz şey hoş, değil mi, itiraf edin ;D ama bu demek değildir ki bu kıyafetlerin tümünü alıp kendi üstüne uyguladığında sende de bu şekilde şık duracak. arkadaş yapmayın bunuuuuu... kendi fikriniz olsun. giydiklerinizi siz seçin. bi mağazanın vitrininde duran kombini aynı parçalarla alıp paketletmeyin.. bu kadar hazır löpçü olmayın arkadaş :D ya bi gez mağazayı, bi reyonlara bak, al bi gömleği bi pantolonla dene, olmadı mı? git bi etekle dene. hatta gömlek klasik bi kesime sahip diye gidip altı için de klasik parçalara bakmayın. apayrı bi tarzla deneyin. bi kaç deneme yanılmadan sonra muhakkak bulucaksın doğru kombini. veeee kıyafetine kendini yansıtmış olcaksın yehuuuu:D:D artık sen de şıksın ve bi başkası da senin kıyafetlerini beğenip aynen almaya kalkıcak, al sana yeni kriz yeni görüntü kirliliği hahahaha :D :D

Tabi bi de her parçanın her mekanda kullanılamayacağına değinmek istiyorum amaaa bu başka bi güne kalsın fazla uzatıp ne sizi sıkmak isterim ne de kendimi ;) tamam tamam sadece sizi sıkmak istemem, ben hiç sıkılmam ki yazaaaaaar dururum :D o zaman yarına randevu verelim. yarın yine burda tam gaz çene çalmaya devam edicemmm:))

Bana müsade, öpüldünüzzz ;)

Yorumlar

Popüler Yayınlar