SELAM BLOG ALEMİNİN İNSANLARI ;)


Deriiiin bi nefes aldım dokundum tuşlara..

Evet efendimmm yeni bloğumun ilk satırları hepimiz için hayırlı olsun inşAllahh:) kurdela murdela yapamadık öyle bi açılış ama affedin artık ;D bu bloggerlık işine biraz geç soyundum orası aşikar ama -atalarımızı seviyorum ya:D- "geç olsun da güç olmasın" değil mi ama.. :))

Şimdi ben böyle blog adı olarak da "moda tadında" gibi biraz iddialı bi'şey seçtim ama bakmayın siz öyle dediğime moda canavarı da değilim.p Hoşuma giden tasarımları, kombinleri ara ara paylaşmak niyetim, tabi çoğunlukla da lak lak yapmak niyetinde..;))

Ama tabi sadece moda da değillll.. benim gibi yemek yemeyi seven (zamanla anlarsınız;D) biri blog yazar da yemekten bahsetmez mi?? bahseder elbet:) hele sizin de benim olduğu gibi şef kıvamında bi' anneniz varsa yemek muhabbetinin kaçınılmaz olacağını bilirsiniz;D

Elbette fotoğraflar.. mümkün olduğu müddetçe de kendi çektiklerimden paylaşacağım:) zaten ailecek seyahat etmeye bayılırız. herkesde de bi' fotoğrafçı edaları bi' fotoğrafçı edaları görmeyin..:D hal böyle olunca fotoğraftan bol bi' şey yok.

Şimdi açılışı benim gönlümde -nedendir bilinmez- yeri ayrı olan 'Burberry'nin 2012 koleksiyonundan bi kombinle yapalım:)


Burberry'nin renkleri kullanım şeklini hep çok sevmişimdir:) zaten genelde tercihim pastel tonlardır ve Burberry bu isteğimi tatmin etme konusunda büyük ölçüde başarılı:) çok süslü olmaktan hoşlananlardansanız önermem ama spor şıklık için ideal;)

İlk gün için kapanışı da böyle yapalım hadi. şimdilik kaçtım bana müsade.. öpüldünüzz:)

Yorumlar

Popüler Yayınlar